Araç Kiralama

7/24 Çok Dilli Destek

Gizli Ücretler Yok

Ücretsiz iptal

145

Ülke

10.000

Konum

500

Ortak

17

Dil

Aracı teslim almak için nelere ihtiyacın var?

Sürücü ehliyeti

İlk sürücü adına düzenlenmiş geçerli bir ehliyet.

Kredi Kartı

İlk sürücü adına düzenlenmiş, yeterli limiti olan bir kredi kartı.

Kimlik

Pasaport veya farklı bir kimlik belgesi.

Makbuz

Basılı bir makbuz veya mevcutsa e-makbuz

SSS

Araç kiralamak için neye ihtiyacım var?

İlk olarak geçerli bir sürücü ehliyeti sahibi olmalısınız. Çoğu durumda, en az bir (1) yıldır geçerli olmalıdır. Ayrıca, ödeme yapmak ve depozito/teminat bırakmak için bir kredi kartı (kabul edildiğinde hesap kartı) ve rezervasyon yaparken verilen Kiralama Makbuzu gerekmektedir.

Kiralama şirketi seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Hangi şirketten kiralama yapacağınızı belirlemek için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır - değerlendirmeler ve Kiralama Koşulları. Her müşterimizden araçlarını teslim ettikten sonra kiralama deneyimlerine dair bir değerlendirme yapmalarını isteriz ve arama yaptığınızda puanlarını gösteririz. Harika bir hizmet alacağınızdan emin olmak isterseniz, her konumdaki 8 ve daha fazla puana sahip en iyi üç şirkete verdiğimiz Mükemmel Araç Kiralama Hizmeti rozetini arayın. Seçtiğiniz kiralama şirketinin gereksinimleriniz için en doğrusu olduğuna emine olmak istiyorsanız Kiralama Koşulları'na da göz atmalısınız.

Planlarım değişirse ne olacak?

Aracımgelsin üzerinden araç rezervasyonu yaptığınızda, aracı teslim alma saatinize 48 saat kalana kadar ücretsiz bir şekilde değişiklik yapabilir veya iptal edebilirsiniz.

Kaç yaşında araba kiralayabilirim?

Bu, nerede araç kiralamak istediğinize göre değişir. Pek çok Avrupa ülkesinde ve ABD'nin New York ve Michigan eyaletlerinde 18 yaşında araba kiralayabilirken birçok yerde en az 21 yaşında olmanız gerekir. Şimdi ara düğmesine basmadan yaşınızı girerek bunu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Çoğu kiralama şirketinin 25 yaşından küçük kiralayıcılardan Genç Sürücü Ücreti aldığını unutmayın, ancak bu şirkete ve konuma göre değişiklik gösterir. Aramaya başlamadan yaşınızı girerseniz, en kolay kıyaslama imkanı için toplam miktara bunu da ekleyerek seçenekleri görüntülemenizi sağlarız.

Kredi kartı sahibi olmadan araç kiralayabilir miyim?

Birkaç yıl öncesine kadar kredi kartı olmaksızın araç kiralamak imkansız olsa da şartlar çok çabuk değişti. Özellikle Avis, Dollar, Hertz, vb gibi global birçok şirket, hesap kartı kullanarak ödeme yapmaya ve depozito/teminat miktarı bırakmaya müsaade etmektedir (kartın Master Card veya Visa olması gerekebilir). Kredi kartınız yoksa, rezervasyon yapmadan önce kiralama şirketinin hesap kartlarını kabul edip etmediğini görmek için Kiralama Koşulları'nın Ödeme Politikası bölümünü mutlaka kontrol edin.

Reklamımızı İzleyin

Videoyu oynat